sodesportal1

sodesonline1
websitelericin

Proje web adresinizi info@gaziantepsodes.gov.tr adresine gönderiniz.

 Bağlantılar                    
T.C. İçişleri BakanlığıGaziantep ValiliğiGaziantep Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Emniyet MüdürlüğüGaziantep İl Milli Eğitim MüdürlüğüGaziantep Üniversitesi
sahinbeysehitkamilsosyalhiz
Gaziantep Ticaret OdasıGaziantep Sanayi OdasıGaziantep Organize Sanayi Bölgesi
Gaziantep Esnaf ve Sanatkarla Odası BirliğiGaziantep Serbest BölgesiGaziantep İl Sağlık Müdürlüğü
afadgaziantepsporgenclikspor

HAYATIN RİTMİ

HAYATIN RİTMİ ( PROJE ADI )

 

Projemiz dezavantajlı kesimlerden özellikle çocukların sosyal hayatın içerisine çekilmesine yönelik farklılıklar içermektedir. Projemiz çocuklarda birlikte etkinlik yapma ve faaliyet sürdürebilme açısından da önemli işlevler içermektedir.  Projemiz çocuklara müzik aleti çalma becerisi kazandırmanın yanında konserler sırasında toplum önüne çıkma, grup ve ekip olma yönünden kendilerini gerçekleştirme imkânlarını da sunmaktadır.

 

KURS İLANI 2

 

HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ

HASTA VE YAŞLI REFAKATÇİSİ Kurslarına katılmak isteyen kursiyerlerin ilgili evraklarla birlikte İslahiye Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Devamını oku...
 

KURS İLANI

KADINLAR ÜRETİYOR YOKSULLAR GİYİNİYOR PROJESİ

TRİKOTAJ Kurslarına katılmak isteyen kursiyerlerin ilgili evraklarla birlikte İSLAHİYE Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Devamını oku...
 

HAYATA YENİ BİR BAŞLANGIÇ

İslahiye Kaymakamlığı tarafından yürütülen proje kapsamında 1 adet Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, 1 adet Yaşlı Refakatçisi kursu açılmış olup, 24 işsiz yoksul genç bayan kursiyer eğitim almaktadırlar.

Devamını oku...
 

Kadınlar Üretiyor Yoksullar Giyiniyor

İslahiye Kaymakamlığı tarafından yürütülen proje kapsamında 1 adet Trikotaj kursu açılmış olup, 16 işsiz yoksul genç bayan kursiyer eğitim almaktadır.

Devamını oku...
 

Sessiz Yeteneklerin Doğuşu

KURS

İşitme Engellilere yönelik sportif kurslara katılmak isteyen kursiyerlerin ilgili evraklarla birlikte Gaziantep İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneğine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Devamını oku...
 

SADMER

           Gaziantep, büyüyen ekonomisi, coğrafi konumu itibariyle son yıllarda dünyanın en çok göç alan şehirlerinden birisi olmuştur. Nüfus fazlalığı ve farklı kültürlerin bir arada yaşaması sosyal anlamda problemlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gecekondulaşma, işsizlik, çocuk işçiliği, yaşlı ve engellilerin yük olarak görülmesi, şiddet olayları her modern sanayi şehrinde olduğu gibi Gaziantep’te de yaşanmaktadır.

Devamını oku...
 

ESNAF ZAMANI SODES'LE YAKALIYOR

Bilgisayarlı Mobilya Tasarımı(İnfowood), Üç Boyutlu Çizim SolidWorks, TIG ve MIG Kaynakçılığı, Bina Yalıtım Sistemleri, CNC Operatörlüğü, Doğalgaz İç Tesisatçılığı, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği, Otomotiv Diagnostiği Kurslarına katılmak isteyen kursiyerlerin ilgili evraklarla birlikte Nizip Madeni Sanatkarlar Odası / Nizip Mesleki Eğitim Merkezi’ne müracaat etmeleri gerekmektedir. 

Devamını oku...
 

2013 Başvuruları Önemli Notlar

2013 yılında teklif edilecek projeler dikkat edilmesi gereken bazı konular;

 

1.       Tadilat giderlerinin proje bütçesinin %15’ini geçmemesine özen gösterilmelidir. (Bu ortalama bir orandır, ancak bazı projelerde projenin özelliğine göre halı saha, parklardaki oyun alanları gibi bu oran esnetilebilir.)

2.       Lüks içerikli ve ekipmanı pahalı projeler teklif edilmemelidir.

3.       Hazırlanacak projelerin dezavantajlı hedef kitlelere yönelik ve faaliyet odaklı olmasına dikkat edilmelidir. Mümkün oldukça faaliyet yerleri ilgili mahallelerde olmalıdır. Taşıma ile ilgili kesimlerle faaliyetleri buluşturmak ikinci derecede düşünülmelidir.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 - 5