sodesportal1

sodesonline1
websitelericin

Proje web adresinizi info@gaziantepsodes.gov.tr adresine gönderiniz.

 Bağlantılar                    
T.C. İçişleri BakanlığıGaziantep ValiliğiGaziantep Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Emniyet MüdürlüğüGaziantep İl Milli Eğitim MüdürlüğüGaziantep Üniversitesi
sahinbeysehitkamilsosyalhiz
Gaziantep Ticaret OdasıGaziantep Sanayi OdasıGaziantep Organize Sanayi Bölgesi
Gaziantep Esnaf ve Sanatkarla Odası BirliğiGaziantep Serbest BölgesiGaziantep İl Sağlık Müdürlüğü
afadgaziantepsporgenclikspor

2013 SUNUM

2013 YILI SODES BAŞVURU SUNUMU  için tıklayınız
 

SODES FORMU

SODES FORMU
 
2013 yılı SODES programı kapsamında Proje formu ile ilgili bazı önemli hususlar web sitemiz üzerinden paylaşılacaktır. Güncel bilgiler için 15 Mart 2013 tarihine kadar sürekli olarak web sitemizi takip ediniz.
 
Proje formunda bulunan özet kısmında sadece projenin özetini açıklayınız. Çok genel açıklamalara yer verilmesine gerek bulunmamaktadır.
 
Özet ve faaliyetlerin ayrıntılı açıklaması bölümlerinde mutlaka bulunması gereken bilgiler aşağıdaki sıralanmıştır.
 
1. Projenin uygulama yeri
 
2. Faaliyet planı (haftada kaç gün, günde kaç saat, toplam kaç ay, modül…)
 
3. Eğitmenler kamu personeli mi istihdam mı edilecek? (kurum içinden mi dışarıdan mı istihdam edilecek?)
 
4. Eğitimin içeriği ve gerekliliği 

 

SODES Toplantıları Teşekkür

2013 YILI SODES programı başlangıç toplantısı 22.02.2013 ve 27.02.2013 tarihlerinde Gaziantep Sanayi Odasında gerçekleştirilmiştir. Toplantı için teknik desteklerinden dolayı Gaziantep Sanayi Odasına Teşekkür ederiz.

 

2013 SODES PROGRAMI ÇAĞRISI

Beşeri sermayenin geliştirilmesi ve toplumsal bütünleşmenin sağlanmasını amaçlayan Sosyal Destek Programının (SODES) GAP ve DAP illerinde 2013 yılı uygulamaları başlamıştır. Bu çerçevede SODES başvuru süreci aşağıdaki gibidir:
  • Proje teklifleri kuruluşlarca internet sitemizden erişime açılacak olan SODES Bilgi Sistemi (SODES-BİS) aracılığıyla, 15 Şubat – 15 Mart 2013
Devamını oku...
 

2. SODES ÇALIŞTAY RAPORU

19.12.2012 tarihinde Gaziantep Valiliği SODES Proje Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen 2. SODES Çalıştayının Raporu hazırlanmıştır. 2. SODES Çalıştay Raporu için tıklayınız.

 

2. SODES ÇALIŞTAYI

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında projelerin gelişimi ve tanıtımı için 19.12.2012 tarihinde TUĞCAN OTEL de bir günlük 2. SODES ÇALIŞTAYI düzenlenecektir. Programın detayları web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Ekli listede belirtildiği şekilde kurum/kuruluşlar için ayrılan kontenjanlara göre katılacak olan kişilerin görevlendirilerek resmi yazı ile bildirilmesi ve iletişim bilgilerinin (ad-soyad, cep tlf, e-posta) en geç 10 Aralık 2012 tarihine kadar Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresine de bildirmeleri gerekmektedir. 2012 yılı SODES proje yürütücüleri çalıştaya mutlaka katılmalı ve daha önce SODES projesi yürüten personele öncelik verilmelidir.

Devamını oku...
 

PROJE SÜRELERİ

HATIRLATMA

2011 Yılı SODES projelerinin 18 Ekim 2011 tarihinde imzalanan finansman sözleşmeleri için (uzatma alanlar hariç) 18 Ekim 2012 tarihinde yasal sürecini tamamlamış olacaktır. Belirtilen tarihten sonraki harcama evrakları kabul edilmeyecektir. Süresi tamamlanan projelerin ödeneklerini alabilmeleri için en geç 9 Kasım 2012 tarihine kadar nihai raporlarını getirmeleri gerekmektedir.

 

GÜLEN YÜZLER

KALKINMA BAKANLIĞI SOSYAL DESTEK PROGRAMI GÜLEN YÜZLER FOTOĞRAF YARIŞMASI


Hadi GAZİANTEP konuya ve amaca uygun fotoğraflarla yarışmaya katılalım, ödüllerinizi alın


SON TARİH: 31 AĞUSTOS 2012

KONU: her türlü bakış açısıyla SODES amaç ve faaliyetleri doğrultusunda bilinen, görülen ya da bilmediğimiz, göremediğimiz çizgilerini klasik ve özgün çalışmalarla ön plana çıkarmaktır.

AMAÇ: Fotoğraf sanatı ile SODES kapsamındaki illerin insan odaklı doğal, tarihi, turistik, sosyal ve kültürel öğelerini belgeleyerek, kentlerimizin tanınmasını sağlamak, kentlere ait bir görsel bellek oluşturmak ve fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amaçlanmaktadır.

ÖDÜL:  Birincilik Ödülü: 3000 TL

             İkincilik Ödülü: 2000 TL

            Üçüncülük Ödülü: 1000 TL

           Mansiyon Ödülü (3 adet): 500 TL

           Sergileme/Satın Alma : 100 TL  

Detaylar için Gaziantep Valiliği SODES Proje birimi ile iletişime geçebilirsiniz.  

 

Yürüyen Tiyatro Projesi

Memurlar Vakfı Gaziantep Şubesi’nde tarih tekerrür ediyor. ‘ Yanmak Vakti’ ve ‘Memurluk Hali’ oyunları ile tanıdığımız TiyatroMeva şimdi de ‘Bekçi Murtaza’ isimli oyunlarıyla gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Memurlar Vakfı Gaziantep Şubesi 2011 yılında T.C. Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destekleme Programı (SODES) kapsamında başarılı bir projeye imza atmıştı.

     ‘Yürüyen Tiyatro Projesi’ isimli bu projede hedeflenen 16 oyunun 8’i oynanmış bile. İsterseniz şu ana kadar proje kapsamında yapılan faaliyetleri proje koordinatörü Ali ÖZCAN Bey’den dinleyelim.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>

Sayfa 3 - 5